Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş YapRSS Yayın Akışı

 

Masöz

  • Listelenen: 10 Haziran 2013 19:19

Tanıtım:

Masöz

Masajın geçmişi milattan önce üç bin yıllarına Çin’e dayanır. Elimize geçen ilk kayıtlar ise Eski Yunan dönemine aittir. Eski dönemler masajı bedensel dinginlik ve ruhsal yaraların tedavi edilmesinde kullanılıyordu, sonraki dönemlerde hastanelerde çeşitli rahatsızlıklar için kullanıldığı olmuştur. Günümüzde ise tamamen bir sektör olarak faaliyetlerine devam eden masaj, teknik çeşitliliği ile birbirinden ayrılan farklı uygulamalar olarak karşımıza çıkmakta ve yaygın bir tercihle müşterisinden talep görmektedir. Günümüzde bu taleplerin artışına neden, hızlı yaşam ve stresin başa baş gitmesidir.

 

Binlerce yıldır gördüğü rağbeti yitirmeyen masajın önümüzdeki yıllarda da önemini koruyacağı kesin olarak görülmektedir. Hizmet sektöründeki kalite standartlarının artması sonucu, kendiside hizmet sektörün içinde bulunan masaj, sürekli bir devinim içinde sektörel faaliyetine devam etmektedir.

 

 

Masözlük nedir

 

Masaj, günümüzde genel hizmet anlayışının kalite standardındaki yüksekliğiyle paralel olarak, hangi masaj salonlarının seçileceği ve hizmet alınacağı müşteri tercihine sunulmuştur. Burada standartların üstünde hizmet anlayışını benimseyen masaj salonları daha avantajlı konum elde etmişlerdir. O nedenle masaj salonları kalite standardını korumakla mükelleftir.

 

Masaj salonlarının masözlere (bayan masaj uygulayan kişi) olan yoğun talebi aynı şekilde müşteriye de yansımaktadır. Masöz, masaj salonlarının işleyişinde ve portföyünde önemli artış sağlayan bir unsurdur. Günümüz profesyonel bakış açısıyla çalışmalarını sergileyen, diplomalı, donanım sahibi, bilgi ve becerisi yüksek masöz, masaj sektöründe önemli pay olarak görülmektedirler. Masöz, en az masörler kadar kaliteli masaj hizmeti verebilmektedirler.

 

Bedensel ve ruhsal sağlık açısından insanlara faydası olan masaj uygulamalarında, güvenilir firma düzeyinde ayrıcalıklardan yararlanmak ve tercih etmek önemlidir. Masaj, farklı hizmet dalı olarak sağlığın önemine ortaya çıkaran bir uygulamadır ve profesyonel ellere emanet edilmelidir. Sektör bu nedenle diplomalı, eğitimli masözlere ihtiyaç duymaktadır.

 

Masaj hizmetlerinden yararlanmak için randevu sistemini kullanmalıdır. Masaj salonlarında tercih yaparken, masajın, kurumsal düzeyde hizmet anlayışı olan bir firma ile çalışma gerekliliği olan bir uygulama olduğu unutmamalıdır.

 

Masaj, teknikleri açısından sağlığa son derece faydalı olduğu gibi, genel sağlığını düşünenler için seçkin firma arayışı da kalitenin artması açısından o derece önemlidir.

2774 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....
istanbul masaj salonu - şişli masaj mutlu son