Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş YapRSS Yayın Akışı

 

Masaj Ankara

  • Listelenen: 28 Haziran 2013 14:48

Tanıtım:

Masaj Ankara

Masaj Ankara insanlarının da yavaş yavaş tercih ettiği bir dinlenme ve rahatlama atkivitesi olma yolunda ilerliyor. Dakik ve hızlı yaşamı, tıkır tıkır saat gibi işleyen yapısıyla Ankara hem insanlara kendi ritmini hissettirirken hem de bir yandan da yorabiliyor, stres yaşattırabiliyor.

Masaj insanın sıkıntılarını, korkularını, kötü düşüncelerini kısacası insanı hayatta zorlayan, insana duraksamalar yaşattıran, kafa karıştıran aklı yoran düşünceleri kısa süreli ortadan kaldırabilen bir uygulamadır. Çünkü vücudun tüm dolaşım sistemini rahatlatır, kasları açar, vücudumuzu bir tutan dokuları yumuşatır ayrıca vücutta biriken stresin atılmasına yardımcı olur. İnsanın tüm yaşadıkları vücudunda toplanır; örneğin gönül ağrısı, kalpte hissedilir, depresyon insanın omuzlara çöker, korku gözlerinde hissedilir insanın, bizi şok edecek kadar büyük bir acı yaşadığımızda boğazımız kurur, nefes almakta zorlanırız. Acıyı vücut da yaşar, bir harddisk gibi kaydeder, taşır bizimle… tarihimizi, geçmişimizi… her şeyi. İşte masaj burda yardım ediyor. Bizi güncelden o andan koparıyor huzura, mutluluğa yerleştiriyor, biriken ruh iltihaplarımızı içimizden atmamıza yardımcı oluyor.

Nasıl bir masaj hizmeti seçmeliyiz?

Masaj Ankara’da da birçok türlü türlü şirketlerin verdiği bir hizmet. Fakat firmaları seçerken, telefonla görüşebileceğiniz, sizi dinleyen, sorununuza kulak veren güvenilirliği ve masaj uzmanlarının gerçekten uzman olup olmadığını denetleyebileceğiniz yerlere dikkat edin ve ancak buralara masaj için başvurun. Masaj karşıdakini hissetme, karşıdakine empati yapma yeteneğidir; hem bir yetenektir hem de tecrübe ister; bu yüzden uzun süreli tecrübeye sahip bu mesleğe kendini adamış gruplara masaj yaptırmaya gayret edin. Tüm vucudunuzu emanet ttiğiniz bir yere telefonla ulaşamıyorsanız lütfen bu tip yerlere itibar etmeyiniz.

Birçok masaj hizmeti veren şirket ciddiyetsiz profesyonel olmayan masör çalıştırarak hem sektöre kara leke sürmekte, hem de bu sektöre bir küçümsemeyle bakılmasına neden olmaktadır. Dokunmak, yoğurmak masaj değildir; anatomi bilgisi, dolaşım sistemi bilgisi ve bu işin genel kuralları ile masaj yapanın empati ve algılama yeteneğinin bir karışımı gerekir iyi bir masaj için. Gerçek bir masaj için gerçekten masaj hizmeti veren yerleri tercih edin. Seçtiğiniz firma çok önemli bu yüzden.

İyi masaj firmaları, rahatlama ve yenilenme ihtiyacı genelde zengin kesim tarafından tercih edildiğinden, onlar arasında lüks ve zevk veren herşey trend haline geldiğinden, trend bir zevk satıyorlar ve yüksek fiyatlarla hizmet veriyorlar. Seçerken ucuz fiyat politikası sürdüren fakat profesyonel hizmet veren firmaları tercih ediniz.

 

2002 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....
istanbul masaj salonu - şişli masaj mutlu son