Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş YapRSS Yayın Akışı

 

Ankara Masaj Salonları

  • Listelenen: 29 Nisan 2014 19:27

Tanıtım:

Ankara Masaj Salonları

“Lastone Therapy” olarak adlandırılan ve ülkemizde pek çok masaj salonunda son derece başarılı bir şekilde uygulanan Ankara Masaj Salonları popülerliğini gün geçtikçe arttırıyor. Çünkü bu masaj o kadar çok hastalığa ve rahatsızlığa iyi geliyor ki, masaj salonlarında en çok tercih edilen masaj yöntemlerinden biri haline gelmesine kaçınılmaz bir sonuç olarak bakılıyor. Bu masaja hem bayanlar hem de erkekler talep gösteriyor.

Sıcak Taş Masajı Nelere İyi Gelir?

Özellikle kas ve kemik sorunları yaşayanlara uzmanların da önerdiği sıcak taş masajı spor aktivitelerinden kaynaklanan kramp problemlerini, tek bir seansta ortadan kaldırabiliyor. Bel, sırt ve eklem rahatsızlıklarına da çok iyi geldiği biliniyor. Masajın faydaları elbette bununla sınırlı değil! Stres ve strese bağlı olarak ortaya çıkan baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik gibi sıkıntıların ortadan kaldırılması mümkün olabiliyor.

Sancılı ve ağrılı bir regl dönemi geçiren bayanların seçimi de mutlaka Ankara Masaj Salonları yaptırmak oluyor. Çünkü bu masajda kullanılan taşlar kısa sürede yaşanan regl ağrılarını yok ediyor ve aşırı kanama problemini de ortadan kaldırabiliyor. Özellikle düzenli olarak bu masajı yaptıranların kadın rahatsızlıklarıyla ilgili pek çok fayda elde ettiği biliniyor.

Hamilelik döneminde de bu masajın yaptırılabiliyor olduğunu belirtelim. Hamileliğe bağlı olarak ortaya çıkan ağrıların ortadan kaldırılmasını sağlayan ender masaj yöntemlerinden biri olduğu için hekimlerin bazıları da hastalarına hamilelikte bu masajı yaptırmalarını önerdikleri biliniyor. Masajın faydaları arsında solunum rahatsızlıklarının ortadan kaldırılması da var.

Aynı zamanda çeşitli sindirim sistemi problemleri yaşayanlar da gönül rahatlığı ile seçimlerini bu masajdan yana yapabiliyorlar. Bu masaj bazı taşların belirli bir oranda ısıtılması ve vücudun belirli bölgelerine ılık durumdaki bu taşların yerleştirilmesi ile gerçekleştiriliyor.

Ancak elbette mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken bir masajdır. Bu yüzden kadrosunda sadece eğitimli masaj uzmanlarına yer veren bir masaj salonunda bu masajı yaptırmanız gerekiyor. Çünkü sıcak taşlarla yapılan bu masaj hem eğitim hem de tecrübe gerektiren, gayet zor bir masaj yöntemidir. Tecrübeli masaj uzmanlarının yaptığı masajın etkileri hemen ortaya çıkmaktadır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....
istanbul masaj salonu - şişli masaj mutlu son